NASZ APEL: Prośba o dofinansowanie rehabilitacji.

 


Szanowni Państwo,
Jako rodzice bliźniaczek Olgi i Kariny Apostoluk, urodzonych 26 grudnia 2009r. zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc poprzez dofinansowanie rehabilitacji - Delfinoterapii naszych dzieci (więcej w zakładce Delfinoterapia).

Przeczytaj całą historię dziewczynek w zakładce "poznaj historię Olgi i Karinki" (wejdź na na stronę  startową).

W 2015 roku, oprócz kontynuacji dotychczasowych działań, zamierzamy wprowadzić nowe, bardziej specjalistyczne i ukierunkowane metody rehabilitacji. Załatwiamy również formalności związane z realizacją niespełnionego w 2014 roku marzenia o terapii z delfinami. Nie mamy już żadnych złudzeń, że jest jakakolwiek szansa na bezpieczny wyjazd na Delfinoterapię na Ukrainę. Z uwagi jednak na istotę tej terapii, gromadzimy niezbędne środki finansowe potrzebne na wyjazd do Turcji. Jednocześnie, ze względu na niższe koszty dojazdu własnym samochodem, szukamy wszelkich możliwości realizacji Delfinoterapii w Europie – np.   Hiszpania ma dość dużą bazę delfinariów, ale jak dotąd większość odmówiła nam wykonania zajęć w ramach terapii. Również w Bułgarii otrzymaliśmy odmowę. Nie poddajemy się jednak w staraniach, by w tym roku spotkanie dziewczynek z delfinami stało się faktem. Dalej prowadzimy „Nakręconą Akcję” – zbieramy nakrętki, aby zdobyć środki na sfinansowanie Delfinoterapii. Zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie finansowe w formie darowizny celowej.
 

Dane do przelewu:
Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”, ul. Łomiańska 5, 01-685 Warszawa
nr konta: 15 1060 0076 0000 3310 0018 2615
tytułem: 18666 – Olga i Karina Apostoluk – darowizna na rehabilitację: Delfinoterapia


W celu weryfikacji dziewczynek jako podopiecznych Fundacji „Zdążyć z Pomocą” oraz wskazanego wyżej numeru konta, wejdź na stronę: www.dzieciom.pl, w prawym dolnym rogu wpisz nazwisko podopiecznego. Jeżeli pojawi się komunikat „nie znaleziono podopiecznych o podanym nazwisku” (błąd serwera), wybierz „wyszukiwanie zaawansowane”, wpisz nazwisko lub numer subkonta 18666 / 18667. Fundacja nie pobiera od nas żadnych opłat za prowadzenie subkonta. Wszystkie przekazane środki zostaną w całości wykorzystane w celu rehabilitacji i ochrony zdrowia naszych córeczek, zgodnie ze statutem Fundacji. Powyższą darowiznę można odliczyć w rozliczeniu podatkowym: do wysokości 6% dochodu osoby fizycznej od podstawy opodatkowania w danym roku (art. 26 Ust. 1 pkt. 9 Ustawy o PDOF) oraz do 10% dochodu osoby prawnej od podstawy opodatkowania w danym roku (art. 18 Ust. 1 pkt. 1 Ustawy o PDOP).

Z góry dziękujemy za każdy odruch Waszego serca.

Z pozdrowieniami
rodzice

Marta i Tomasz Apostoluk

napisz do nas