Nasza fundacja: Fundacja dzieciom Zdążyć z Pomocą

Koszty leczenia i rehabilitacji naszych dzieci są bardzo wysokie. Staramy się zapewnić dziewczynkom rehabilitację w trybie ciągłym, bez żadnych przerw w ćwiczeniach oraz udział w specjalistycznych turnusach rehabilitacyjnych. Środki finansowe przekazane w ramach 1%  podatku lub w ramach darowizn od osób prywatnych i podmiotów gospodarczych na rzecz naszych dzieci pozwoliłyby nam kontynuować rehabilitację w dotychczasowym lub nawet szerszym zakresie.
 

podaruj bliźniaczkom swój 1% lub przekaż darowiznę*

 


Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą" **
ul. Łomiańska 5
01-685 Warszawa

www.dzieciom.plNr KRS 0000 037 904

nr konta: 15 1060 0076 0000 3310 0018 2615

tytułem: 18666 - Apostoluk Olga i Karina - na leczenie i rehabilitację **** Darowiznę można odliczyć w rozliczeniu podatkowym: do wysokości 6% dochodu osoby fizycznej od podstawy opodatkowania w danym roku (art. 26 Ust. 1 pkt. 9 Ustawy o PDOF) oraz do 10% dochodu osoby prawnej od podstawy opodatkowania w danym roku (art. 18 Ust. 1 pkt. 1 Ustawy o PDOP).

** Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą" posiada status OPP i ma prawo do przyjmowania wpłat 1% podatku oraz darowizn z prawem ich odliczenia w rozliczeniach podatkowych przez darczyńców.


*** Informację tę należy wpisać w rubryce „Informacje uzupełniające” oraz „Cel szczegółowy 1%, znajdującej się bezpośrednio pod wnioskiem o przekazanie 1% podatku należnego lub w treści przelewu darowizny.

 

W celu weryfikacji dziewczynek jako podopiecznych Fundacji „Zdążyć z Pomocą” oraz wskazanego wyżej numeru konta, wejdź na stronę: www.dzieciom.pl, w prawym dolnym rogu wpisz nazwisko podopiecznego. Jeżeli pojawi się komunikat „nie znaleziono podopiecznych o podanym nazwisku” (błąd serwera), wybierz „wyszukiwanie zaawansowane”, wpisz nazwisko lub numer subkonta 18666 / 18667.

Fundacja nie pobiera od nas żadnych opłat za prowadzenie subkonta. Wszystkie przekazane środki zostaną w całości wykorzystane w celu rehabilitacji i ochrony zdrowia naszych córeczek, zgodnie ze statutem Fundacji.

napisz do nas